Dietetyk, trener personalny, Opole – Edyta Hutyra

Dietetyk i trener personalny.

Trener personalny, certyfikowany instruktor fit & jump. Trener fitness z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyłam kurs Dietetyki w Akademii Dietetyki we Wrocławiu.
Ukończyłam studia w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu na kierunku dietetyka.

Pasjonatka zdrowego trybu życia. Zajmuję się zarówno układaniem planów dietetycznych,  jak i treningowych. Prowadzę również zajęcia personalne. Jestem autorką bloga poświęconego tematyce sportu i zdrowego stylu życia oraz autorką i trenerem prowadzącym  2- miesięcznych programów odchudzających 8xFIT, które pomogły już wielu paniom pozbyć się swoich kompleksów, jak i zbędnych kilogramów.
Prowadzę szereg zajęć sportowych, których celem jest pokazanie pozytywów płynących z czynnego uprawiania sportu.

Ze sportem związana jestem od najmłodszych lat- począwszy od szkolnej drużyny piłkarskiej i siatkarskiej 🙂 Prawdziwa pasja do sportu pojawiła się wraz z rozpoczęciem  szkoły licealnej i studiów. Jako, że prawidłowe żywienie jest nieodłącznym elementem życia trenera – od wielu lat zagłębiam się w tą tematykę i w swojej pracy łączę obie dyscypliny.  Stale poszerzam swoją wiedzę  z zakresu żywienia człowieka. Uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach z dietetyki, diabetologii czy diagnostyki wyników badań.

Oferuję zarówno prowadzenie pacjentów pod kątem dietetycznym, jak i treningowym. Możliwość umówienia spotkań indywidualnych lub wybór opcje e-dieta i e-trening, polegających na internetowych konsultacjach z zakresy diet i treningów, układanie planów dietetycznych i treningowych.

Więcej informacji o mnie znajdziesz na stronie https://hutyratrener.wixsite.com/home

Certyfikaty