Dietetyk, trener personalny, Opole – Edyta Hutyra

Kilka słów o mnie:

Witaj, mam na imię Edyta i jestem dyplomowanym dietetykiem oraz trenerem personalnym, certyfikowany instruktor fit & jump, trener fitness z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyłam studia w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu na kierunku dietetyka, kurs dietetyki w Akademii Dietetyki we Wrocławiu oraz wiele innych specjalistycznych szkoleń z zakresy żywienia człowieka.

Moim szczególnym obszarem zainteresowania jest praca nad budową pięknej, proporcjonalnej sylwetki, poprawa wydolności organizmu oraz redukcja masy ciała, co z kolei przyczynia się do polepszenia zdrowia. Mój autorski program dietetyczno – treningowy, który przetestowało już ponad 50 osób, pomógł nie tylko w pozbyciu się nadwagi, ale również w odkryciu siebie na nowo! 

Pasjonatka zdrowego trybu życia. Układając plany dietetyczne – kieruję się prostą zasadą: Smacznie i zdrowo! Plany te są zawsze dobierane indywidualnie, zgodnie z założonym celem. Dieta to po prostu styl życia i tego się trzymam!

Ze sportem jestem związana od najmłodszych lat- począwszy od szkolnej drużyny piłkarskiej i siatkarskiej. Prawdziwa pasja do sportu pojawiła się wraz z rozpoczęciem  szkoły licealnej i studiów. Jako, że prawidłowe żywienie jest nieodłącznym elementem życia trenera – od wielu lat zagłębiam się w tą tematykę i w swojej pracy łączę obie dyscypliny. 

Oferuję zarówno prowadzenie pacjentów pod kątem dietetycznym, jak i treningowym. Możliwość umówienia spotkań indywidualnych lub wybór opcje e-dieta i e-trening, polegających na internetowych konsultacjach z zakresy diet i treningów, układanie planów dietetycznych i treningowych.

Certyfikaty