Dietetyk, psychodietetyk Opole – Lidia Rodowicz

Mam na imię Lidia i jestem dyplomowanym dietetykiem oraz psychodietetykiem.

Specjalizuję się w prowadzeniu dzieci, rodzin, kobiet w ciąży, kobiet karmiących piersią oraz osób z zaburzeniami odżywiania. Moim szczególnym obszarem zainteresowania jest dietetyka pediatryczna, a pierwsze wyzwania żywieniowe stawiają mi przede wszystkim moje dzieci.

Współpracuję z całą rodziną prowadząc edukację żywieniową, układając jadłospis z uwzględnieniem towarzyszących schorzeń, który będzie dostępny dla wszystkich członków rodziny i nie będzie zmuszał do gotowania kilku obiadów jednocześnie.

Prowadzę konsultacje i układam jadłospisy dla kobiet w ciąży z nadwagą, otyłością, chorobami autoimmunologicznymi, cukrzycą ciążową, cholestazą i innymi problemami, w których może pomóc wdrożenie indywidualnie opracowanego jadłospisu.

Współpracuję z osobami, które wielokrotnie próbowały wdrożyć dietę, ale z różnych powodów porzucały ją lub po zakończeniu stosowania jadłospisu powracały do złych nawyków żywieniowych. Razem określimy problem i odnajdziemy sposoby na rozwiązanie trudności.

Stale poszerzam swoją wiedzę interesując się nutrigenetyką, która znajduje zastosowanie szczególnie u osób z wieloma niepowodzeniami żywieniowymi.

Konsultuję osoby z zaburzeniami odżywiania pomagając im zrozumieć przyczynę problemu. Wspólnie spróbujemy odnaleźć wyjście z trudnej sytuacji oraz sposoby na poprawę komfortu życia.

Pomagam rodzicom dzieci ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi, alergiami, wybiórczością pokarmową. Konsultuję także osoby rozwijające się w spektrum autyzmu uwzględniając ich potrzeby żywieniowe. Mogę dostosować warunki wizyty do specjalnych potrzeb pacjenta: wizyta on – line, zapewnienie odpowiednich warunków podczas wizyty w gabinecie, w szczególnych przypadkach wizyta w domu pacjenta.

Prowadzę warsztaty z kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych – (LINK)

Zmiany i poprawa komfortu życia są na wyciągnięcie ręki! Zapraszam do kontaktu.

DYPLOMY