Dietetyk, psychodietetyk Opole – Lidia Rodowicz

_DSC9942

Jestem absolwentką Akademii Rolniczej w Poznaniu na kierunku Dietetyka. Chcąc połączyć wykształcenie i pasję ukończyłam studia podyplomowe z psychodietetyki na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS we Wrocławiu oraz zdobyłam dodatkowe kwalifikacje coacha.

Jestem mamą dwójki dzieci. Na co dzień weryfikuję w domu wiele porad, trendów zarówno w zakresie odżywiania rodziny jak i przeróżnych zachowań czy konfliktów. Fascynują mnie relacje rodzinne i rozwój dziecka.

Pracuję z osobami, które odchudzały się kilkakrotnie i nie wiedzą dlaczego ciągle przybierają na masie ciała.

Prowadzę konsultacje dzieci borykających się z problemem nadwagi, otyłości oraz niedowagi.

Konsultuję osoby z zaburzeniami odżywiania.

Pracuję z rodziną borykającą się z problemami żywieniowymi.

Prowadzę warsztaty kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych – (LINK)

W mojej pracy wykorzystuję najnowsze narzędzia pracy coacha oraz wiedzę z zakresu psychodietetyki. Jeśli jesteś osobą, która ma problem z mówieniem o sobie zaproponuję rozwiązania, które będą wsparciem w szukaniu Twojej drogi do samego siebie. Narzędzia te są szczególnie przydatne w pracy z nastolatkami. Będziesz miał możliwość pracy z kartami dialogowymi, z obrazami, z formularzami pytań, które będziesz mógł zabrać ze sobą i w komfortowym otoczeniu i czasie poszukasz ważnych dla Ciebie odpowiedzi. Ja będę wsparciem i kierunkowskazem w pracy nad wybranym przez Ciebie celem.

DYPLOMY