Efekty diety odchudzającej

Sebastian - 24kg

Nasz wielki sukces! Podobno najtrudniej pracuje się z najbliższymi. Potwierdzam … ale warto było. Zaczęliśmy od eliminacji produktów szczególnie niezdrowych a zarazem lubianych jak: majonez, coca cola oraz duże ilości słodyczy. Początki wymagały dużej cierpliwości a zmiany należało wprowadzać stopniowo. Po upływie 3 lat od rozpoczęcia pracy mogę z powodzeniem powiedzieć, że nastąpiła trwała zmiana nawyków żywieniowych.

Sandra – 17 kg

Dowód na to, że zmiany są możliwe nawet pracując na 3 zmiany. Jedna z moich pierwszych dziewczyn. Od września Sandra radzi sobie sama. Utrzymujemy oczywiście kontakt dzięki czemu wiem, że nie tylko nadal utrzymuje masę ciała na odpowiednim poziomie ale także zmieniła swoje nastawienie do odżywiania.

Ania - 11 kg - pracujemy nadal

Warto walczyć o siebie. Po pierwszej kuracji i przerwie pracujemy nadal. Ania jest niesamowicie pogodną osobą. Nigdy nie należała do szczególnie chudych dziewczyn i tego też nie chcemy osiągnąć. W przypadku Ani zdecydowałyśmy się na krótką 3-miesięczną przerwę w diecie redukcyjnej. Chciałam zobaczyć czy poradzi sobie bez mojej pomocy, bo tylko zmiany w naszym zachowaniu i postrzeganiu pożywienia jest gwarancją sukcesu. Od kilku tygodni rozpoczęłyśmy ponowną pracę na wypracowaniem odpowiedniej sylwetki. Słowa Ani po powrocie na dietę redukcyjną brzmiały:
„Na pewno Cię to nie zaskoczy. I już nawet mnie jakoś specjalnie nie zaskakuje ale odkąd jestem na prawdziwie redukcyjnej diecie i ćwiczę to się leeepiej czuje”

Justyna – 12 kg

Utrata masy ciała w okresie 6 miesięcy. Przyznam, że początkowo obawiałam się tego spotkania i współpracy. Dlaczego? Blogerka kulinarna uwielbiająca ciasta, ciasteczka i inne słodkości, i jak ją przekonać do mojej wizji odżywiania i dodatkowo pewnych zakazów obowiązujących na diecie redukcyjnej. Okazało się jednak, że Justyna pracowała nad sobą bardzo skrupulatnie, a każdy kg w dół wywoływał promienny uśmiech. Na początku chyba nie do końca wierzyła w to co się dzieje. Po pewnym czasie uwierzyła w siebie, stabilnie i w swoim tempie radziła sobie z dietą a ja nie byłam jej już potrzebna. Wielkim plusem w kuchni Justyny jest brak produktów przetworzonych, sama przygotowuje wszystkie potrawy. Na blogu Justyny znalazłam, także kilka fajnych przepisów, które polecam moim obecnym pacjentom. Jestem dumna z jej zmiany. Poza tym Justyna jest niesamowicie ciepłą i sympatyczną osobą. Rewelacja Justyno. Mocno ściskam!!!

Ania – 16 kg

Utrata masy nastąpiła w okresie 4 miesięcy. Gdy rozpoczęłyśmy współpracę Ania była zmęczona i dość apatyczna. Zmiany przyszły bardzo szybko. Ania – niesamowicie pracowita dziewczyna, dokładnie trzymała się zasad. Zatem tylko obserwowałyśmy zmiany. Kontakt utrzymujemy nadal pomimo, iż Ania zakończyła już dietę redukcyjną oraz okres stabilizacji. Ania obecnie nie tylko cieszy się z utraty masy ciała ale przed wszystkim odzyskała energię do pracy i wielu obowiązków, które bez problemu łączy z dodatkową aktywnością fizyczną.

Małgorzata – 19 kg

Utrata masy ciała w okresie 6 miesięcy.  Rewelacyjna zmiana nie tylko zewnętrzna ale i wewnętrzna. Gosia znalazła swoją receptę na uśmiech każdego dnia, a ja mogłam być jej przewodnikiem i świadkiem tych rewelacyjnych zmian. Zakończyłyśmy dietę oraz etap stabilizacji, jednak  nadal będziemy się spotykać tylko tym razem prywatnie. Pracę z Gosią mogę opisać jednym zdaniem: „Spotykać takich ludzi na swojej drodze – bezcenne!!!”.

Iwona – 11 kg

Utrata masy ciała w okresie 3 miesięcy.  Początek Iwony był pełen obaw i wątpliwości. Tak naprawdę to chyba nie tylko ona nie wierzyła w sukces. A SUKCES przyszedł i to szybko. Iwona niesamowicie dobrze radziła sobie z dietą. Skrupulatnie wypełniała zalecenia. Taka współpraca to sama przyjemność. Z  radością patrzyłam jak się zmienia.